Drone İHA insansız hava aracı tabiriyle kumanda edilebilinir RC yani radyo kontrollü araçlarla yapılan havadan fotograf ve video çekimidir.

Çekimde  kalite arıyorsanız bilmeniz gereken ilk unsur havadan çekim yapacak cihazın kalitesi değildir. Asıl kalite havadan çekim yapılacak alanda  uçan pilotun sergileyeceği pilotaj ve çekim sonrası yapılacak edit ve renklendirme çalışmasıdır.  Ehliyeti olan ama spor araba kullanmayan birinden ferrariyle alan rekorunu kırmasını beklemek iyimser bir yaklaşım olur. İşin doğrusu kadraja hakim konuyu iyi anlayan ve projenizi açıklayacak görsellerle doğru renklendirecek gerekirse seslendirme aşamalarını hesaplayan işin mutfağında  olan bir pilot  çekiminize değer katacaktır. Bu aşamadan sonra  en kaliteli kamera değil havadan çekim yapılacak alana en uygun özellikte  cihaz gene Ferrari örneğini verelim arazide  bu araçla gitmeye çalıştığınızı hayal edelim. sonuç hayal kırıklığı olacaktır.

havadan çekimde Araç seçiminde kameranın büyüklüğü değil uygunluğu asıl olandır. Dar alanlar için phantom 3  4 serisi pro araçlar iç mekan yakın çekimler için Phantom 4 Serisi dronlar  reklam çekimleri için büyük kamera taşıyan drone araçlar seçilmelidir.

Ankara Havadan Drone çekim olarak bizler projenize en uygun cihazla sizleri riske atmadan , Faiş fiyatlar istemeden söz verdiğimiz günü rezervasyonu atlamadan yedek cihaz, alternatif pilot seçeneğiyle kurumsal olarak çalışan bir firmayız. Sümer Web Reklam Tanıtım Havadan Çekim olarak Ankara bölgesinde lisanslı pilotlarla size hizmet veriyoruz. Bizden aldığınız hizmet tamamen kurumsal içeriklidir. Bizden de fiyat alın çekim günü ulaşılamayan aksaklıklara neden olanlarla aramızda büyük fiyat farkları yoktur. Fiyat için 505 506 57 66 arayabilir whatsapp ulaşabilirsiniz.
Ankara drone havadan çekim, Drone kiralama, Flycam,havadan çekim
Amp için tıklayınız