Sümer Ajans

© Sümer Ajans
Sümer Web Tasarım Reklam Tanıtım https://sumerajans.com

Sümer Web Reklam Tanıtım


Hizmet alanlarımız ve referans çalışmlarımızı inceleyebilirsinzi.

Kurum Havadan Çekim

Kurumunuza müşterileriniz tanıtacak tanıtım filmlerini drone ile havadan ve yer ekipmanlarımızla yerden  kurumunuzu tanıtacak tanıtım filmlerini çekmekteyiz.

Sadi Tarım

Sadi Tarım Kimdir
Uzun yıllardır doğru iletişim, iletişim yönetimi, reklam ve reklam konsepti yaratımı konularında çalışmaları bulunun Sadi Tarım’ın 6. Sokak Reklam Ajansı ile başlayan yolculuğu farklı sektörlerde reklam ve tasarım yönetimi ile sürmektedir.

2005 yılında MHP Ankara İl yönetiminde görev almıştır.

2007 yılında Milliyetçi Hareket Partisi’nin resmi Reklam ajansı olan Siarem Stratejik İletişim ve Araştırma Merkezi ni kuran Sadi Tarım Siyasal kampanyalar dahilinde MHP’nin tüm Pr faaliyetlerini yürütmüştür. (Siyasal Araştırma ve Stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti, PR Halkla ilişkiler, Organizasyon, Siyasal iletişim ve reklam konsepti oluşturma)

Sadi Tarım Ajans faaliyetlerini kurmuş olduğu PR/M Prodüksiyon İletişim ve Araştırma Merkezinde halen yürütmektedir.

Reklam tasarım görsel kimlik yönetimi ve konsept oluşturma faaliyetleri dışında Sadi Tarım Endüstriyel Tasarım da yapmaktadır. Bu konuda iddialı olan Sadi Tarım Mutfak ve ev gereçleri ürünleri üzerinde tasarımlar yapmıştır.

Şu an tasarladığı ve ürettirdiği 10 farklı ürün; Karaca, TAÇ Mutfak, Schafer gibi Türkiye’nin önde gelen züccaciye firmalarının iç ve dış pazarında satılmaktadır.

Pazarlama yönetim sürecinde önemli bir değişken olan tüketici siyasal pazarlama içinde, SEÇMEN olarak değerlendirilmektedir. Ticari alanda tüketicinin sahip olduğu rol, aynı şekilde seçmen için de geçerlidir.

Siyasal pazarlama ve kampanya kurgusu oluşturulurken (Parti – Lider – Aday – Program vb.), seçmen beklentilerinin iyi tahlil edilmesi gerekmektedir. Seçmen eğilimlerini iyi okuyamayan siyasi partiler veya adaylar doğru bir iletişim stratejisi belirleyemez ve seçmenleri ile doğru bir iletişim kuramazlar.

Başarılı bir siyasal kampanya yürütmek ve hedefe varmak, sosyal antropoloji, istatistik, politik psikoloji, kurumsal – kişisel iletişim, kreatif ekip, medya planlama konularında teorik ve pratik anlamda uzman ekiplerin aynı disiplin içinde buluşmaları ile mümkündür.

https://www.saditarim.com/biz

Kayseri Drone ile haritalama

Drone ile haritalamada hızlı çözümler

İletişim

KAYSERİ DRONE iLE HARİTALAMA

Kayseri Drone ile Haritalama hizmeti

Kayseri drone ile haritalama , Drone ile haritalama,Drone ile halihazır,Drone ortofoto,drone ile ortofoto üretimi,fotogrametri,drone ile fotogrametri,lidar eşleme,xyz kordinat,nokta bulutu haritalama dair ihtiyaç duyduğunuz kısımlar için size yardımcı olmaya hazırız.

Tel:
İletişim
Drone İle Haritalama

RTK lı dronelar aktif RTK  veya sabit RTK cors cihazıyla hairtalama,Ortofoto,3D modelleme,Halihazır,xyz nokta bulutu haritalam dair tüm hizmetleri vermekteyiz

Drone ile 3D Haritalama

Drone ile 3D modelleme projenizi oturtacağınız her noktanın kordinatı,Kübajından 3D  perspektifi bakısına kadar her şeyi çalışma masanıza taşıyoruz.

İha Haritalama

Projenizi geliştirecek tüm gerçeklik unsurlarını ve hesaplamaları kısa sürede hazır halde  teslim ederek zaman kaybetmenizi önlüyoruz.

Kayseri drone ile haritalama

KAYSERİ ilinde hava çekimi , havadan çekim , havadan görüntüleme , tanıtım filmleri ve drone kiralama alanında tüm hizmetleri vermekteyiz.

Akkışla’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Bünyan’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Develi’de drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Felahiye’de drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Hacılar’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

İncesu’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Kocasinan’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Melikgazi’de drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Özvatan’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Kayseri İha Haritalama

Pınarbaşı’nda drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Sarıoğlan’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Sarız’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Talas’ta drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Tomarza’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Yahyalı’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Yeşilhisar’da drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone ile lidar,lidar ile haritalama,maden sahası haritalama.

Drone ile Ortofoto

Drone ile ortofotolarınızı RTK lı drone ile veya sabit RTK lı cros cihazımızla yapmaktayız. Hızlı haritalama çözümleri için bize ulaşın

Drone ile Halihazır

Halihazır haritalarınızı RTK lı drone ile veya sabit RTK lı cros cihazımızla yapmaktayız. Hızlı haritalama çözümleri için bize ulaşın

Kayseri Multispectral Görüntü alımı

Kayseri Tarım arazilerin verimliliği sağlığından güneş enerji panellerinin verimliliğine  kadar pek çok alanda drone ile çekimler yapmaktayız

Kayseri Drone ile Modelleme

Kars Drone ile Modelleme arazinizin projenizin gelişimini sağlayacak pek çok çözümler için size destek olmaya hazırız.

Polatlı Havadan Drone ile Video ve Fotoğraf Çekimi

Havadan Drone ile Video ve Fotoğraf Çekimi Sümer Web Reklam Tanıtım Havadan Çekim ekibi olarak Polatlı İli ve tüm İlçelerinde Polatlı Havadan Video Çekimi’ ve ‘Polatlı Havadan Fotoğraf Çekimi’ hizmetlerini […]

Dahası